GELENEKSEL VAKIF İFTARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
Her yıl geleneksel düzenlenen iftar daveti bu yıl da Vakfın Eğitim Kurumları Mavigün Koleji’nde yoğun katılımla gerçekleşti.
İftardan sonra Vakıf Başkanı Prof. Dr. Hikmet ÖZDEMİR, Vakfın davetine katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Ramazan sohbetlerinin yapıldığı program gece geç saatlere kadar devam etti.
Diğer Haberler
![BU TÜM İNSANLIĞA BİR ÇAĞRIDIR.](/Upload/Haber/filistinyuruyus.jpg)
BU TÜM İNSANLIĞA BİR ÇAĞRIDIR.
Bu tüm insanlığa bir çağrıdır. Pervasızca çocukları katleden siyonist İsraile dur demek için... ÖZGÜR FİLİSTİN diye haykırmak için... 📍 BÜYÜ... 13 Ekim 2023
![MAVİGÜN’ den HALEP’ e](/Upload/Haber/2.jpg)
MAVİGÜN’ den HALEP’ e
İnsanlığa Hizmet Vakfı Mavigün Eğitim Kurumları ve İHH (İnsani Yardım Vakfı)’nın birlikte yürüttüğü “Halep İçin Sessiz Kalma” kampanyası 23.12.2016 Cu... 9 Ekim 2017
GELENEKSEL VAKIF İFTARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
Her yıl geleneksel düzenlenen iftar daveti bu yıl da Vakfın Eğitim Kurumları Mavigün Koleji’nde yoğun katılımla gerçekleşti. İftardan sonra Va... 9 Kasım 2016